KURUMSAL

1980 yılında Adana’da Mahmut Kocaman, Bekir Kocaman ve Mehmet Kocaman tarafından kurulan Kocamanlar, sektöre perdecilikle giriş yaptı. İlk yıllarda perde satışı yapılırken daha sonra ev tekstili, parke, halı, duvar kağıdı, mobilya, doğal taş, mutfak ve banyo mobilyaları, diğer ev aksesuarlarını da hizmetlerine ekledi. Profesyonel iç mimar ekibiyle, geniş hizmet yelpazesini birleştirerek büyüyen firma, adını Kocamanlar Perde İç Mimarlık ve Tasarım olarak değiştirdi.

Firmamız kendi bünyesinde bulunan; Tuna perde şubesi ile de siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. 1999’dan sonra da büro mobilyalarından duvar kağıdına, perdeden yatak örtüsüne, parkeden halıya, doğal taşından avangard mobilyasına kadar yaşadığınız mekanı A’dan Z’ye dekore eden Kocamanlar Perde İç Mimarlık ve Tasarım, iç mimaride gelişen ve değişen teknikleri, yakından takip ederek müşteri memnuniyetini sizler için her şeyden önce tutuyor.

Kocamanlar Perde İç Mimarlık ve Tasarım şirketi CEO’su Kazım Kocaman;
“perde ve İç Mimarlık tasarım alanında deneyime ve bilgiye dayalı çözümler sunan, sürekli gelişen ve yenilikleri takip eden, uzman altyapıya sahip bir şirketiz. Profesyonel ekibimiz ve yenilikçi çözümlerimiz ile, müşterilerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti sunuyoruz.” diyor.

95b3f6489b8890417121bc7d9492a7a5